477
NARZĘDZIA RĘCZNE
477
NARZĘDZIA DO WYMIANY OLEJÓW
PRZEWODY OLEJOWE /SCHLÄUCHE
OIL AND GREASE HOSES /
ШЛАНГИ/ШЛАНГИ В КАТУШКЕ
1763407
1762207
Model
olej/oil
Wejście / wyjście
Anschlüsse
Вход
/
Выход
Długość/Länge
Длина, (м)
Zastosowanie (typ
przewodu) /
Anwendung /
Применение
(
тип
шланга
)
1763407
1/2”
2 m
olej / oil
1763413
1/2”
4 m
olej / oil
1763426
1/2”
8 m
olej / oil
1763439
1/2”
12 m
olej / oil
1763450
1/2”
15 m
olej / oil
Model
smar/grease
Wejście / wyjście
Anschlüsse
Вход
/
Выход
Długość/Länge
Длина, (м)
Zastosowanie (typ
przewodu) /
Anwendung /
Применение
(
тип
шланга
)
1762207
1/4”
2 m
smar / grease
1762213
1/4”
4 m
smar / grease
1762250
1/4”
15 m
smar / grease
19136407
WĄŻ GUMOWY EPDM 3/4” – 6m
•
Wysokiej jakości wąż gumowy przystosowany do przepompowywania płynu
AdBlue
•
Wew. średnica: 3/4”
•
Dł. węża: 6m
VERBINDUNGSSCHLAUCH EPDM FÜR ADBLUE ¾“ -6M
Connection Hose EPDM for AdbLue ¾“ – 6m
Резиновый шланг EPDM 3/4 “- 6 м
3/4”
6 m
•
Konstrukcja wykonana z polietylenu i polipropylenu.
•
Wąż 1180 mm x 2”.
•
Do beczek 205L.
•
Wydajność: 17.5 L/min.
POMPA SYFONOWA/ SIFONPUMPE
SIPHON PUMPS
CИФОН НАСОС
SPH/2
ZASTOSOWANIE:
do przepompowywania płynów na bazie wody, detergentów,
wosków, mydła, antyfryzów, kwasów o niskim stężeniu.
NIE STOSOWAĆ:
skoncentrowane kwasy, aceton, benzyna,
płyny o temp. maks. 60ºC
• Structure made polyacetal, polypropylene •Hose 1180mm x 2” •Suction tube
•For barrel 205l• Productivity 17,5 l/min
Application:
Water-based fluids, detergents, waxes, soaps, antifreeze, some mild
acids, and other liquids compatible with pump materials of construction
DO NOT USE !!!
Concentrated acids, acetone, petrol. Fluids at a maximum
temperature of 60 degrees
Насос
изготовлен
из
полипропилена
,
полиэтилена
.
•
Шланг
1180
мм
х
2”.
•
Для
бочек
205
л
.
•
Производительность
: 17,5
л
/
мин
.
Приненение
:
Для
прекачки
жидкостей
на
водной
основе
,
моющих
средств
,
воска
,
антифриза
,
кислоты
низкой
концентрации
.
Не
использовать
:
концентрированные
кислоты
,
ацетон
,
бензин
,
жидкости
температурой
не
выше
60° C.
•
Sifon-Handpumpe aus Polyetylen und Polypropylen.
•
Schlauch 1180 mm x 2” Fassadapter,
für 205l Universal-Fässer.
•
Förderleistung: 17,5 l/min.
Anwendung:
für Flüssigkeiten wie Wasser, Detergenten, Seife, Laugen,
Frostschutzmittel und leichte Säuren.
Nicht anwendbar
für starke Säuren, Aceton, Benzin und Flüssigkeiten von über
60°C
AdBlue
Summary of Contents for A-673P
Page 1: ......